Patryk Hebda wybrany na Eksperta ds. zapewnienia jakości kształcenia Europejskiego Związku Studentów

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Pan Patryk Hebda - student 4 roku kierunku lekarskiego, Prezydent Oddziału Kraków Południe IFMSA - Poland został wybrany na Eksperta ds. zapewnienia jakości kształcenia Europejskiego Związku Studentów (ESU's Quality Assurance Students Experts).

ESU jest organizacją działającą bezpośrednio pod Parlamentem Unii Europejskiej, zajmującą się dbałością oraz kontrolą jakości kształcenia na terenie Unii Europejskiej oraz krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Corocznie zarząd organizacji przeprowadza nabór do grupy eksperckiej, wybierając w szczegółowym procesie rekrutacyjnym najlepszych studentów z 27 krajów.

Otrzymanie mandatu w najbliższej kadencji przez Studenta Krakowskiej Akademii jest wyjątkowym wyróżnieniem na arenie międzynarodowej.