Szanowni Studenci,

Decyzją z dnia 21 kwietnia 2023 r. Minister Zdrowia powołał Zespół do spraw opracowania programu rozwoju nauczycieli akademickich w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu „Młody dydaktyk”.

Zgodnie z wstępnymi założeniami, do zadań Zespołu należą między innymi identyfikacja barier i czynników zniechęcających młodych ludzi do podjęcia pracy dydaktycznej na Uczelniach oraz próba opracowania programu rozwoju nauczycieli akademickich prowadzących kształcenie w dziedzinach nauk o zdrowiu i nauk medycznych.

Dla prac Zespołu byłoby bardzo cenne, gdyby zechcieli się Państwo podzielić z nami informacjami niezbędnymi do identyfikacji tych barier oraz wypracowania ogólnopolskich rozwiązań wspierających rozwój nauczycieli akademickich zaangażowanych w kształcenie na kierunkach studiów z obszaru nauk medycznych i nauk o zdrowiu.

Licząc, że zechcą Państwo wesprzeć pracę Zespołu uprzejmie proszę o wypełnienie do dnia 16 października br. przygotowanych przez Zespół ankiet.

Ankieta do studentów: https://www.interankiety.pl/f/eaAo0W7p