Centrum Projektów Polska Cyfrowa

Szanowni Państwo,

w imieniu Centrum Projektów Polska Cyfrowa mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w pierwszym dniu konferencji MED.DATA, która odbędzie się w dniach 20-21 października 2022 w Hotelu Air, ul. Aleja Krakowska 42 w Warszawie.

W trakcie Konferencji odbędą się prelekcje oraz panele dyskusyjne będące swoistym podsumowaniem realizacji projektów digitalizacyjnych z zakresu danych medycznych w otwartym dostępie, które dofinansowane były
w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
 Wydarzenie będzie wspaniałą okazją
do wymiany opinii i doświadczeń w zakresie otwartych danych, sztucznej inteligencji oraz podkreślenia, jak ważne jest otwieranie danych i w jaki sposób może nam to ułatwić, a nawet uratować życie. Wydarzenie kierujemy
do szerokiego grona odbiorców: zarówno samego świata medycznego i akademickiego,  jak również do studentów medycyny i entuzjastów tematu. Zachęcamy do zapoznania się z agendą Konferencji na stronie www.meddata.tech.

W celu potwierdzenia obecności, prosimy o zarejestrowanie się na stronie www.meddata.tech wybierając opcję „na miejscu”, w drugim kroku rejestracji.

Ewa Siczek

Dyrektor Biura Projektów Rozwoju Usług Cyfrowych