„Myśl Rehabilitacyjna Profesora Andrzeja Seyfrieda”

Szanowni Państwo!

W imieniu Władz Wydziału Rehabilitacji oraz Komitetu Organizacyjnego Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanej przez Wydział Rehabilitacji AWF Warszawa, X edycji Konferencji Naukowej „Myśl Rehabilitacyjna Profesora Andrzeja Seyfrieda” pt. Fizjoterapia od pediatrii do geriatrii. Termin - 17 maja 2024 roku.

W tegorocznej edycji Konferencji, patrząc z perspektywy współczesnych kierunków rozwoju światowej fizjoterapii, pragniemy podkreślić przekrojowość fizjoterapii – od pediatrii do geriatrii.

W trakcie konferencji odbędą się sesje naukowe oraz warsztaty. Zapraszamy uczestników do udziału w warsztatach – uczestnik ma zagwarantowany udział w dwóch warsztatach - do wyboru z czterech:

• warsztat 1- Fascial Manipulation Stecco  –  Przemysław Sekuła;
  • warsztat 2- DNS – Dawid Kasolik;
  • warsztat 3- Efektywne wykorzystanie koncepcji PNF w pediatrii - przykłady kliniczne w praktyce – Agnieszka Stępień
  • warsztat 4- Jak znaleźć granicę pomiędzy naturalnym starzeniem a zmianami patologicznymi? Ocena poznawczo-motoryczna osób starszych za pomocą wybranych testów przesiewowych - Marta Podhorecka

Liczba miejsc na poszczególne warsztaty jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy i szczegółowy program Konferencji dostępny jest na stronie WR, pod linkiem https://www.awf.edu.pl/wr/nauka/konferencje-i-seminaria-naukowe/skn

Kod QR do strony konferencji: